ugg boots woolrich parka canada goose zug canada goose pas cher ugg suisse parajumpers femme canada goose zug duvetica jacken woolrich uomo moncler jacket ugg boots baby scarpe timberland canada goose jacke damen ugg pas cher canada goose jacke moncler outlet moncler femme ugg stivali moncler schweiz woolrich jacken
Kurslar / Dental Asistanlık Eğitim Kursları


 

Diş hekimliği teknolojisi ve hizmet anlayışı hızla gelişmektedir. Diş hekimleri bu konuda bir çok eğitim programından faydalanmaktadır. Tedaviler ekip halinde yapılan tedaviler haline gelmiştir. Rekabet ortamında diş klinikleri profesyonelce yönetilme zorunluluğu gelmiştir. Dental asistanlarda profesyonelliğin gereği sürekli eğitim programlarından faydalanmaları gerekmektedir. Bu sebeple Tibben Eğitim ve Teknoloji Enstitüsü olarak Dental Asistanlara yönelik eğitim programları düzenlemekteyiz.

 

Dental Asistanlık Eğitim Kursları kapsamında düzenlenen toplantılarımız;

1. Modülü 13 Ocak 2013 tarihinde Ankara City Otel'de 54 kişi ile,

2. Modülü 03 Mart 2013 tarihinde Ankara City Otel'de 60 kişi ile ve

3. Modülü 14 Nisan 2013 tarihinde Ankara City Otel'de 55 kişi ile tamamlandı.

 

Kurslarımızın 4. Modülü "İmplant Ameliyatına Hazırlık ve Şikayet Yönetimi" 29 Eylül 2013 tarihinde Ankara City Otel'de düzenlenecektir. Kursumuz 75 katılımcı ile sınırlı olup ilk başvuran 75 katılımcının kayıtları kabul edilecektir.

 

4. Modül Broşürüne ulaşmak için lütfen tıklayınız...
 

4. Modül'e kayıt yaptırmak için lütfen tıklayınız...